O Stylowej

tradycja i kreatywność

Doświadczenie i kreatywność

Restauracja Stylowa rozpoczęła swoją działalność pod skrzydłami PSS Społem w 1969r. Od prawie 50 lat oferuje swoim Gościom menu regionalne  i najwyższej jakości serwis kelnerski. Jest to miejsce zarówno na uroczysty obiad, szybki lunch, spotkanie ze znajomymi przy dobrej kawie i domowych wypiekach, jak również idealne miejsce na organizację wesela, uroczystości rodzinnej, spotkania biznesowego. prezentacji czy też konsolacji.

W Restauracji Stylowa dla Gości dostępne są 4 sale: Kociewska, Kryształowa, Doliny Rzeki Wdy i Borów Tucholskich, wszystkie z osobnymi wejściami, toaletami i klimatyzacją. Wielkości sal są zróżnicowane, w zależności od wymagań Gości. Z każdej sali jest wyjście na zadbany zielony, zadaszony taras, gdzie na Gości czekają stoliki z krzesłami i fontanna. Przed lokalem znajduje się duży parking.

Restauracja Stylowa należy do Europejskiej Sieci: „Kujawsko – Pomorskie Dziedzictwo Kulinarne”

W latach 2014  i 2015 Zespół Restauracji Stylowa zdobył  I miejsce w konkursie na „Najlepszy Produkt Spożywczy Pomorza i Kujaw” w kategorii Restauracje.

 

 

Restauracja Stylowa, Przedsiębiorca otrzymał wsparcie w ramach Tarczy Finansowej 1.0 udzieloną przez PFR. S.A.

Restauracja Stylowa – Przedsiębiorca otrzymał  wsparcie w ramach rządowego programu: „Tarcza Finansowa 2.0.  Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm udzieloną przez PFR S.A.

Jesteś na szklaku turystycznym? Zwiedziłeś Zamek? Zajrzyj do nas i spróbuj dań kuchni krzyżackiej!

Szukasz miejsca na uroczystość rodzinną? zapraszamy do nas na tradycyjną kuchnie kociewską i borawiacką!

Chcesz zaskoczyć swoich partnerów biznesowych nowymi smakami? Odkryjcie wspólnie u nas smaki kuchni kaszubskiej!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również przepyszne ciasta i regionalne napoje, jak również weekendowe propozycje z sezonowych składników.

Restauracja jest czynna od poniedziałku do niedzieli od 10.00 do 20.00

Smacznego! i Do Zobaczenia w Stylowej

Napisz do nas

Potrzebujesz cateringu na imprezę? Zapytaj o menu.

Share This